O firmie

Informacje o nas

Jesteśmy dystrybutorem chemii gospodarczej i kosmetyków. LAMS to firma rodzinna, która już od 1990 roku dostarcza odbiorcom najlepsze produkty chemii gospodarczej oraz kosmetyki pochodzące od najlepszych producentów.

Producenci, z którymi współpracujemy to: Vileda, Joanna, Lakma, Bispol, Cedo, Voigt, Harper, Delia, ICT, Colgate-Palmolive, Unilever, Reckitt Benckiser, Procter&Gamble i wiele innych.

Posiadamy marki własne: Cluo, Chwilka, Poezja i Vellie.

Jesteśmy pomysłodawcą i współudziałowcem Grupy Południe, która zrzesza 15 hurtowni z całej Polski. Docieramy dzięki temu do około 25000 klientów.

Zatrudniamy ponad 50 osób w tym 10 przedstawicieli handlowych, którzy działają na terenie Śląska, Opolszczyzny, Podbeskidzia oraz Małopolski. Obsługujemy również klientów z Czech i Słowacji.

Zapraszamy do współpracy właścicieli sklepów detalicznych, sklepów internetowych, hurtowni oraz drogerii chcących posiadać w swoim asortymencie wysokiej jakości produkty, a także właścicieli placówek, którym potrzebne są środki do dezynfekcji oraz środki czystości.

W naszej ofercie znajdują się takie produkty jak:

  • chemia gospodarcza,
  • kosmetyki,
  • środki do dezynfekcji,
  • świeczki, znicze,
  • artykuły związane z ogrodnictwem (odżywki, nawozy, repelenty).

Dla naszych klientów regularnie przygotowujemy ofertę specjalną. Co miesiąc na stronie pojawia się gazetka z atrakcyjnymi promocjami.

Nasze certyfikaty